O firmie

Firma Inter-Profil powstała w 2002 roku jako podwykonawca największych firm budowlanych w Warszawie.

Od niemal 10 lat firma Inter-Profil świadczy profesjonalne usługi budowlano-remontowe. Z naszych usług korzystały tak renomowane przedsiębiorstwa, jak BUDIMEX S.A. czy STRABAG.

Wieloletnie doświadczenie w branży, solidność, terminowość i profesjonalizm pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów i inwestorów, zaś samodzielne realizowanie niezliczonych inwestycji budowlanych, remontowych i wykończeniowych na terenie województwa mazowieckiego zdynamizowało rozwój firmy oraz umocniło jej pozycję na rynku.

Obecnie firma Inter-Profil jest marką znaną z wysokiej jakości usług. Mieliśmy i mamy przyjemność pracować z jednostkami budżetowymi (m.in. PKP Energetyka, Uniwersytet Medyczny, MZA) oraz developerami i inwestorami (Dom Development, J.W. Construction). Klienci cenią w firmie Inter-Profil fachowość, niezawodność, uczciwość i dobrą organizację pracy.

Realizujemy kompleksowo wszelkie prace budowlane, poczynając od demontażu, poprzez remonty, wykończenie wnętrz, a na budowaniu specjalnych obiektów serwerowych kończąc. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe pomysły naszych klientów.